Tastierë GEMBIRD Chocolate | KB-MCH-02

2,990 L

Saktësia në gishtat tuaj!

Përvojë super e heshtur dhe e rehatshme e shkrimit.
Taste kyç praktikë multimedialë.
Tastierë e hollë me Taste të tipit “çokollatë”.
Butoni i butës për shtypje më komode.
5 Taste kyç multimedialë praktikë për funksionet audio.

2,990 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: A05926 Kategori: ,

 

Taste: 109 copë
Lidhja: USB
Përmasat 435 x 120 x 28 mm
Pesha 430 g
Gjatësia e kabllit: 145 cm

Kërkesat e sistemit

  • Windows 7/8/10
  • Një port USB

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg