Tastierë Gaming Redragon Vishnu K596 RGB

8,489 L

Emri i markës: Redragon
Nr modeli: Vishnu K596
Ngjyra: E Zeze
Lidhja: Desktop / laptop
Lloji: Me tel / wireless
Mbështetja e kyçit të dorës: po
Materiali: Alumini + ABS
Bateri: 3000mAh
Taste: 87.

8,489 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 124902 Kategori: , , ,
1. Modaliteti pa tel dhe me kabllo – Duke shfaqur mënyra të dyfishta me tela dhe pa tel. Konfigurim i lehtë pa tel me një usb të përfshirë që lejon lidhje të ulët me vonesë pa ndërhyrje deri në 10 metra. Kaloni në një lidhje me tela me një kabllo tip-c. Gëzoni lirinë e të qenit pa tel, ndërsa ende nuk kompromentoni performancën duke u lidhur me tela.
2. Bateri e bollshme – Gëzoni më shumë pa tel me baterinë e azhurnuar 3000mAh. Lejon për përdorim deri në 10 orë.
3. Projektuar për lojtarët – 10 dizajne pa tasta me çelësa makro të shtuar dhe çelësa mediash të dedikuar e bëjnë tastierën ultra-kompakte dhe të lëvizshme. Kursen hapësirë ​​në çdo konfigurim dhe ideal për konfigurimin minimalist të tryezës. Pushimi i kyçit të duarve mbështet dore gjatë maratonave të gjata të lojrave dhe kapëse në tastierë me magnet.
4. Çelësa të Kuq Linear – Të pajisur me çelësa Linear të Kuq OUTEMU. Forca 40cN lejon goditje të lehta dhe është e lehtë në gishta. Pika e aktivizimit 2 mm lejon reagim të shpejtë. E shkëlqyeshme për FPS dhe MOBA.
5. Makrot e programueshme – Makro-tastet e dedikuar janë lehtësisht të programueshme. Makro mund të jetë nga vetëm një çelës në disa çelësa. 5 makro afër WASD për qasje të lehtë dhe 5 më shumë në krye lejon 10 makro të ndryshme dhe unike.

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg