Tastierë Gaming Redragon Kumara – Mekanike

6,490 L

Tastierë Gaming Redragon Kumara K552RGB-1 Mekanike

Taste mekanikë të personalizuar (ekuivalent i gjelbër vishnje) për performancën përfundimtare të lojrave.
Dritë e rregullueshme LED e kuqe dhe taste të formuar me injeksion të dyfishtë për ndriçim të kristaltë.
Ndërtimi i metaleve dhe ABS, taste mekanikë dhe lidhësi USB i praruar me ar mbështesin lojërat thelbësore.
Taste mekanikë të personalizuar të krijuar për qëndrueshmëri, përgjegjshmëri dhe qëndrueshmëri.

6,490 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 124949 Kategori: , ,

Tastierë Gaming Redragon Kumara K552RGB-1 Mekanike

 

Taste mekanikë me rezistencë mesatare, tingull i klikuar dëgjueshëm dhe reagime të prekshme.
87 çelësa standardë pa konflikt, 12 çelësa multimedial dhe dizajn i papërkulur.

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg