Tastierë Gaming Redragon Harpe

2,490 L

Tastierë Gaming Redragon Harpe Pro K503A

Tastierë Gaming me 104 taste të buta, të dizajnuara për jetëgjatësi, qëndrueshmëri dhe reagim perfekt dhe një performancë të përsosur gjatë lojrave.

2,490 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 124428 Kategori: , ,

Tastierë Gaming Redragon Harpe Pro K503A

–  20 taste për multimedia.
–  Tastierë e plotë me 104 butona dhe me tastet numerike.
– Dizajn elegant dhe instalim i thjeshtë.
–  Për Windows 10, Windows 8, Windows 7, Windows Vista, and Windows XP.

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg