Tastierë Gaming Redragon Dyaus 2 K509 RGB

2,490 L

Emri i markës: Redragon
Nr modeli: Dyaus 2 K509
Ngjyra: E Zeze
Lidhja: Desktop / laptop
Lloji: Me tel
Mbështetja e kyçit të dorës: Jo
Materiali: ABS
Ndriçimi: RGB Edge
Taste: 104

2,490 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 123305 Kategori: , , ,
1. 104-Taste me Num Pad të veçantë
2. Taste të qetë mekanike.
3. 7 Taste RGB të ndriçuar me ngjyra me efekte të frymëmarrjes dhe kontroll të shkëlqimit.
4. Ndriçimi unik i tastierës së ambientit RGB Edge.
5. 25 taste pa konflikt.
6. 11 taste multimedialë.
7. Taste WIN mund të çaktivizohen kur luan lojëra.
8. Dizajn i papërshkueshëm nga uji
9. Projektimi Ergonomik i Kursimit të Hapësirës me Profil të Ulët
10. Lidhës USB pa korrozion për një lidhje të besueshme
11.E përshtatshme për: Windows 10, Windows 8, Windows 7, Windows Vista ose Windows XP, Mbështetje e kufizuar e tastierës Mac OS

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg