Tastierë Gaming Razer Ornata V2 US

13,989 L

‘- Shkrirja e reagimeve të këndshme dhe klikuese të një tasti mekanik me ndjesinë e njohur dhe të zbutur të një tastiere konvencionale,

– Çdo goditje e tasteve që bëni në Razer Ornata V2 është sa e kënaqshme aq edhe e saktë.

– Razer Ornata V2 ka shtuar kontrollet që mund të konfigurohen në pushoni, luani, anashkaloni dhe shkulni gjithçka, nga shkëlqimi te vëllimi

– Komoditeti i fundit ndërsa kënaqeni në argëtimin tuaj.

13,989 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 124432 Kategori: , ,
 • Siguron reagimin e prekshëm të shtypjes mekanike të tastitit në një tast të rehatshëm, të mbështjellë me butë, me membranë, gome të përshtatshme për lojëra
 • Sinkronizohet plotësisht me lojërat e njohura, pajisjen Razer, Philips Hue dhe pajisjet nga 30+ partnerë; mbështet 16.8 milion ngjyra në taste individualisht të ndriçuar.
 • Mbështetje plotësisht e programueshme makro:
 • Razer Hypershift lejon që të gjitha tastet dhe kombinimet e shtypjes së tastierës të ribëhen për të ekzekutuar komandat komplekse.
 • Pushim dore Ergonomik, Magnetik:
 • Bërë prej lëkure me prekje të butë për të maksimizuar komoditetin gjatë sesioneve të zgjatura të lojërave, me magnet të integruar për rreshtim të përshtatshëm
 • Konfigurohet plotësisht për rregullimin e pauzës, lojës, volumit dhe madje edhe të ndriçimit
 • Ndërtim i qëndrueshëm: Mbështet deri në 80 milion klikime.

Detajet e Transportit

 • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
 • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
 • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

 • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
 • Pesha: 0.56kg