Tastierë Gaming Razer Huntsman Tournament.

18,990 L

 Linear Tenkeyless Optical Mechanical US (Red Switches)

– Më shpejt se tastet mekanike tradicionale!

– Teknologjia Razer Linear Optical switch aktivizon me bazë rreze optike, duke regjistruar presat kryesore me shpejtësinë e dritës (15-30% distancë më e shkurtër e aktivizimit sesa tastet e tjerë linearë në 1.0 milimetër)

18,990 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 122805 Kategori: , , ,
 • Sinkronizohet plotësisht me lojërat e njohura, pajisjen Razer, Philips Hue dhe pajisjet nga 30+ partnerë;
  – mbështet 16.8 milion ngjyra në tastet individualisht të ndriçuar
 • Cilësia, ndërtim i aluminit:
  -Mbuluar me një kornizë të sipërme mat, alumini për rritjen e integritetit strukturor.
 • Dizajn i gatshëm për turne:
  -Një dizajn pa kapelë me një kabllo USB-C të ndashme siguron një faktor të formës portabël për lojtarët në lëvizje.
 • Keypaps PBT me dy goditje rezistente ndaj vajit:
  -Bërë nga PBT me cilësi të lartë për një përfundim më të qëndrueshëm dhe të strukturuar.
 • Makrot plotësisht të programueshme:
  -Razer Hypershift lejon që të gjitha tastet dhe kombinimet e shtypjes së tasteve të ribëhen për të ekzekutuar komandat komplekse.

Detajet e Transportit

 • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
 • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
 • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

 • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
 • Pesha: 0.56kg