Tastierë Gaming Razer Huntsman Mini 60%

18,990 L

‘- Futni një dimension të ri vdekjeprurës me Razer Huntsman Mini – një tastierë lojrash 60% me taste optikë Razer.

– Shumë e shpejtë dhe ideale për konfigurime të efektshme, është koha të përjetoni një aktivizim të shpejtë si rrufe në formën më kompakte deri më tani.

18,990 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 125033 Kategori: , ,

 

 • Tastet optikë Razer përdorin aktivizimin e bazuar në dritë, duke regjistruar shtypjet me shpejtësinë e dritës me reagim super të shpejtë.
  (30% distancë më e shkurtër e aktivizimit sesa tastet e tjerë klikues në 1.5 milimetër)
 • Sinkronizohet plotësisht me lojërat e njohura, pajisjen Razer, Philips Hue dhe pajisjet nga 30+ partnerë; mbështet 16.8 milion ngjyra në taste individualisht të ndriçuar.
 • Cilësia, materiali aluminit: Mbuluar me një kornizë të sipërme mat, alumini për rritjen e integritetit strukturor.
 • Keypaps PBT me dy goditje rezistente ndaj vajit
 • Makrot plotësisht të programueshme:
 • Razer Hypershift lejon që të gjitha tastet dhe kombinimet e shtypjes së tasteve të ribëhen për të ekzekutuar komandat komplekse që ju dëshironi.

Detajet e Transportit

 • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
 • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
 • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

 • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
 • Pesha: 0.56kg