Tastierë Gaming Razer Huntsman Mini 60% Opto-Mechanical

16,990 L

Domino në një shkallë superiore.
Hyni në një dimension të ri me Razer Huntsman Mini – një tastierë lojrash 60% me ndërprerës Razer Optical. Shumë i lëvizshëm dhe ideal për konfigurime të efektshme. Kjo është tastiera më kompakte e krijuar deri më tani.

16,990 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 124471 Kategori: , , ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg