Tastierë Gaming Razer Huntsman Elite

28,989 L

(Linear Opto, Mechanical US, Red Switches)

– Tastet mekanikë më të shpejtë !

– Tastet optikë Razer përdorin aktivizimin e bazuar në dritë, duke regjistruar shtypjet me shpejtësinë e dritës.

– 30% distancë më e shkurtër e aktivizimit sesa tastet e tjerë klikues në 1.5 milimetër.

28,989 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 123576 Kategori: , ,
 • Sinkronizohet plotësisht me lojërat e njohura, pajisjen Razer, Philips Hue dhe pajisjet nga 30+ partnerë; mbështet 16.8 milion ngjyra në taste individualisht të ndriçuar.
 • Cilësia, ndërtim alumini: Mbuluar me një kornizë të sipërme mat, alumini për rritjen e integritetit strukturor.
 • Pushim dore Ergonomik, Magnetik:
  -Bërë prej lëkure prej pelushi për të maksimizuar komoditetin gjatë seancave të zgjatura të lojërave (me ndriçim të ndezur të integruar).
 • Mbështetje plotësisht e programueshme makro:
  – Razer Hypershift lejon që të gjitha Tastet dhe kombinimet e shtypjes së tastierës të ribëhen për të ekzekutuar komandat komplekse.
 • Qëndrueshmëri e pakonkurrueshme:
  -Mbështet deri në 100 milion klikime me një garanci prodhuese 2 vjeçare, dyfishin e jetëgjatësisë së tastierave më konkurruese.

Detajet e Transportit

 • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
 • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
 • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

 • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
 • Pesha: 0.56kg