Tastierë Gaming Razer Cynosa Chroma V2

8,990 L

Tastierë Gaming Razer Cynosa Chroma V2

Ngjyrosni lojën tuaj në një dritë vërtet gjithëpërfshirëse me Razer Cynosa V2 – tastiera thelbësore e lojrave RGB. Me ndriçim të personalizueshëm në çdo çelës, shikojeni atë të gjallërohet ndërsa luani me tituj të integruar në Chroma dhe përqafoni një përvojë lojrash nga e cila nuk do të doni kurrë të largoheni.
Me ndriçim premium për çelës që ofron një thellësi më të madhe të personalizimit RGB, çdo goditje e tasteve që bëni në Razer Cynosa V2 është gjithashtu e qetë dhe e zbutur, duke e bërë atë shumë të rehatshëm për t’u përdorur për lojëra me orë të gjata.

8,990 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 124472 Kategori: , ,

Tastierë Gaming Razer Cynosa Chroma V2

  • Performanca e Lojërave Gjithë-Përfshirëse: Në gjendje të ekzekutojë deri në dhjetë komanda në të njëjtën kohë me integrimin e integruar të anti-fantazmave të tasteve.
  • Sinkronizohet plotësisht me lojërat e njohura, pajisjen Razer, Philips Hue dhe pajisjet nga 30+ partnerë; mbështet 16.8 milion ngjyra në çelësat individualisht të ndriçuar
  • Dizajni rezistent ndaj derdhjes: I ndërtuar për t’i bërë ballë spërkatjeve më të rastësishme të lëngjeve
  • Makrot plotësisht të programueshme: Razer Hypershift lejon që të gjitha çelësat dhe kombinimet e shtypjes së tasteve të ribëhen për të ekzekutuar komandat komplekse
  • Ndërtim i qëndrueshëm: Mbështet deri në 80 milion klikime me një garanci prej 2 vjetësh të prodhuesit

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg