Tastierë Gaming Razer Blackwidow

14,990 L

(Mechanical US, Green Switch)

– Teknologjia e ndërprerësit Razer Green siguron një tingull të kënaqshëm klikimi me 50 G forcë aktivizimi.

– Ideale për shtypjen dhe lojërat që kërkojnë saktësinë më të lartë

14,990 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 123304 Kategori: , , ,
 • Sinkronizohet plotësisht me lojërat e njohura, pajisjen Razer, Philips Hue dhe pajisjet nga 30+ partnerë;
 • Mbështet 16.8 milion ngjyra në tastet individualisht të ndriçuar.
 • Makrot plotësisht të programueshme:
  – Razer Hypershift lejon që të gjitha tastet dhe kombinimet e shtypjes së tasteve të ribëhen për të ekzekutuar komandat komplekse.
 • Menaxhimi i përshtatshëm i kabllove:
  – Opsionet e integruara të rrugëzimit të kabllove në krye dhe të dy palët ofrojnë mundësi të shumta për fshehjen ose organizimin e telave.
 • Ndërtim i qëndrueshëm:
  – Mbështet deri në 80 milion klikime me një garanci prej 2 vjetësh të prodhuesit.

Detajet e Transportit

 • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
 • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
 • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

 • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
 • Pesha: 0.56kg