Tastierë Gaming Razer BlackWidow V3

14,289 L

(Tenkeyless Mechanical, Green Switch)

Tastierë mekanike Razer Green.
-Dëgjoni dhe ndjeni përgjigjen e shpejtë për çdo goditje të tasteve që bëni, me një dizajn klasik që ofron një performancë të optimizuar dhe rivendosjen e pikëve për një performancë më të mirë kur luani.

14,289 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 124926 Kategori: , ,
 • Faktori i formës kompakte.
 • Dizajni lejon pozicionimin më të lehtë për të marrë konfigurimin e duhur dhe është ideal për lojtarët që preferojnë një desktop minimalist.
 • Taste plotësisht të programueshëm.
 • Bëni performancën dhe lojërat tuaja më efikase duke hartuar funksionet tuaja të dëshiruara përmes Razer Synapse 3.
 • Krijoni dhe ruani profile dhe makro unike.
 • Ndërtim i qëndrueshëm: Mbështet deri në 80 milion klikime;
 • E bërë nga pllaka e sipërme metalike e klasës ushtarake

Detajet e Transportit

 • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
 • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
 • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

 • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
 • Pesha: 0.56kg