Tastierë Gaming Razer Blackwidow Chroma Elite

23,990 L

(Mechanical US Layout, Yellow Switch)

– Ndërprerësi mekanik më i shpejtë për lojëra.

– Teknologjia e ndërprerësit Razer Yellow mund konkurrencën, “shpejtësi” në distancën e aktivizimit deri në 20%, që kërkon 45 G forcë.

– Ideal për lojëra me ritëm të shpejtë që kërkojnë shtypje tastesh me shpejtësi të lartë.

23,990 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 123575 Kategori: , , ,
  • Sinkronizohet plotësisht me lojërat e njohura, pajisjen Razer, Philips Hue dhe pajisjet nga 30+ partnerë.
  • Mbështet 16.8 milion ngjyra në tastet individualisht të ndriçuar.
  • Makrot plotësisht të programueshme: Razer Hypershift lejon që të gjitha tastet dhe kombinimet e shtypjes së tasteve të ribëhen për të ekzekutuar komandat komplekse.
  • Pushim kyçi dore ergonomik, magnetik: Bërë prej lëkure prej pelushi për të maksimizuar komoditetin gjatë seancave të zgjatura të lojërave.
  • Ndërtim i qëndrueshëm: Mbështet deri në 80 milion klikime; e bërë nga pllaka e sipërme metalike e klasës ushtarake.

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg