Tablet Amazon Fire HD 8” 32GB

13,689 L

 • Ekran 8 “HD, hapësira e ruajtjes 2X (32 GB hapësirë e brendshme dhe deri në 1 TB me kartën microSD) + 2 GB RAM.
 • Jetëgjatësia e baterisë gjatë gjithë ditës – Deri në 12 orë lexim, shfletim në internet, shikim video dhe dëgjim muzike.
 • Tani me USB-C për karikim më të lehtë. Karikohet plotësisht në më pak se 5 orë (me kabëll + përshtatës të përfshirë).
 • 30% më shpejt falë procesorit të ri quad-core 2.0 GHz.
 • Shijoni aplikacionet tuaja të preferuara si Netflix, Facebook, Hulu, Instagram, TikTok dhe më shumë përmes Appstore të Amazon (Google Play nuk mbështetet).
 • Futja e Modalitetit të Lojërave – Një përvojë lojrash pa vëmendje dhe e optimizuar.
Ngjyra
Choose an option

13,689 L

Spastroje
Shto në Shportë
Bli Tani

‘-Pa duar me Alexa, duke përfshirë këmbyesin on / off.
-Kamera para dhe prapa 2 MP me regjistrim video 720p HD.
-Wi-Fi i zgjeruar me bandë dyfishe.

Detajet e Transportit

 • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
 • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
 • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

 • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
 • Pesha: 0.56kg