Tablet Amazon Fire HD 10.1 ”32 GB

19,989 L

 • Ekran 10.1 “1080p full HD; 32 GB hapësirë të brendshme (shtoni deri në 512 GB me microSD)
 • Tani 30% më shpejt falë procesorit të ri okta-bërthamë 2.0 GHz dhe 2 GB RAM
 • Jetëgjatësi më e madhe e baterisë – Deri në 12 orë lexim, shfletim në internet, shikim video dhe dëgjim muzike
 • Pa duar me Alexa, duke përfshirë këmbyesin on / off
 • Kamera para dhe prapa 2 MP me regjistrim video 720p HD
 • Wi-Fi i përmirësuar me bandë dyfishe
 • Tani me USB-C dhe karikim më të shpejtë. Përfshin një kabëll USB-C & adaptor energjie 9W në kuti.
Ngjyra
Choose an option

19,989 L

Spastroje
Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: N/A Kategori: , ,

‘-Shijoni aplikacionet tuaja të preferuara si Netflix, Facebook, Hulu, Instagram, TikTok dhe më shumë përmes Appstore të Amazon (Google Play nuk mbështetet)

-Shikimi Figurë në Fotografi me Netflix, STARZ, Pinterest, MLB At Bat dhe më shumë.

Detajet e Transportit

 • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
 • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
 • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

 • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
 • Pesha: 0.56kg