Switch Yono And The Celestial Elephants (Code In A Box)

2,289 L

Eshtë koha për aventurë!

  • Elefantët janë mbrojtës të fuqishëm të botës, lindur nga yjet një herë në mijëvjeçar.
  • Kjo është epoka e Elefantit Yono. Por Yono është ende shumë i ri dhe në një mbretëri të banuar nga njerëz feudalë, skelete të pavdekshëm dhe Robotë, nuk është e lehtë të mbash trungun e dikujt larg nga telashet.
  • Yono dhe Elephanti Qiellor është një aventurë madhështore, që përmban enigma të dizajnuara me kujdes, gjueti thesari, luftra  dhe një botë të mbushur me njerëz.
  • Luaj si një elefant i ri me detyrë të shpëtojë një botë që nuk e ka parë kurrë më parë dhe të eksplorosh historinë e pasur të një mbretërie ku njerëzit, zombiet dhe robotët jetojnë krah për krah.

2,289 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 124961 Kategori: , ,

 

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg