Switch WWE 2K Battlegrounds Standard Edition

1,690 L

 • Konkurroni duke përdorur aftësi të veçanta dhe energji elektrike në llojet e ndeshjeve si Steel Cage, Royal Rumble dhe më shumë!
 • Beteja në të gjithë Globin!
  Sëbashku me Paul Heyman dhe Stone Cold Steve Austin për të gjetur Superstarët e ardhshëm të WWE ndërsa zhbllokojnë karaktere unike dhe fushbeteja.
 • Bëni tuajat WWE 2K Battlegrounds me mijëra pjesë të personalizueshme ndërsa krijoni dhe modifikoni karakteret dhe ringjet tuaj!
 • Beteja me miqtë – Online ose në shtrat!
  Konkurroni në Turnetë Online ose vini pretendimin tuaj si Mbreti i Betejës kundër lojtarëve nga e gjithë bota! Plus, luftoni në multiplayer lokal dhe dominoni miqtë tuaj.
 • Eksploroni faqen zyrtare të kësaj loje
Deal end in:

1,690 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 124342 Kategori: , , , Etiketa: ,

 

Detajet e Transportit

 • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
 • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
 • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

 • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
 • Pesha: 0.56kg