Switch WarioWare Get It Together

6,990 L

Seria e pazakontë WarioWare vjen në sistemin Nintendo Switch
Merrni mbi 200 mikrolojëra—minilojëra të shpejta rrufe të mbushura me argëtim të furishëm—vetëm ose me miqtë*
Luaj Kooperativë në modalitetin Story ose provo Variety Pack për lojë komike dhe konkurruese
Zgjidhni një personazh dhe përdorni aftësitë e tyre të dallueshme për të përfunduar lojërat e vogla
Shlyeni monedhën në lojë dhe jepni artikuj personazheve për të përmirësuar statistikat e tyre

6,990 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 127386 Kategori: , ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg