Switch Tp-link TL-SG1005D (5-porta Gigabit)

2,490 L

Tp-link Tl-sg1005d

 • Plug and play – Instalim i thjeshtë pa konfigurim ose pa softuer të nevojshëm.
 • Ethernet Splitter – Lidhshmëria me routerin për lidhje shtesë me tela (laptop, tastierë lojrash, printer, etj).
 • 5 Porta Gigabit Ethernet – 5 10/100/1000 Mbps Gigabit negocim automatik portet RJ45 zgjerojnë shumë kapacitetin e rrjetit.
 •  Dizajn i Qetë pa Fan, Dizajn Desktopi.
 • E Besueshme- Kontrolli i rrjedhës IEEE 802.3x siguron transferim të besueshëm të të dhënave.
 • Kursimi i energjisë deri në 80% – Rregullon automatikisht konsumin e energjisë sipas statusit të lidhjes dhe gjatësisë së kabllit.
 • Auto negociatë – Mbështet Auto-MDI / MDIX, duke eleminuar nevojën për kabllo kryqëzimi.

2,490 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: NESWI0001 Kategori: , Etiketë:

Detajet e Transportit

 • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
 • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
 • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

 • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
 • Pesha: 0.56kg