Switch Tp-link Tl-SF1008D

1,390 L

Tp-link Tl-SF1008D

  • Ndërrimi i desktopit me 8 porta 10 / 100Mbps.
  • 8, 10 / 100Mbps negocimi automatik i porteve RJ45, mbështet auto MDI / MDIX.
  • Kontrolli i rrjedhës IEEE 802.3x siguron transferim të besueshëm të të dhënave.
  • Këllëf plastik, dizajn desktop.
  • Plug dhe play, nuk kërkohet konfigurim.

1,390 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: NESWI003 Kategori: , Etiketë:

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg