Switch Tokyo Olympics 2021

3,789 L

Lojërat Olimpike janë rikthyer dhe këtë herë është shansi juaj për lavdi – pavarësisht nëse luani me miqtë, familjen ose kërkoni të arin në tabelat botërore, kjo është një lojë feste që çdokush mund ta marrë dhe ta shijojë
Zgjidhni midis 18 ngjarjeve sportive të mbushura me argëtim – nga tenisi dhe futbolli në 100 metra, basketboll dhe boks – gjithmonë ka një rekord për të mposhtur dhe një rezultat për të zgjidhur
Krijoni Olimpianin tuaj të ëndrrave – visheni për të bërë përshtypje në skenën më të madhe me mbi 50 modele kostumesh për avatarin tuaj
Merr dhe luaj – cilido qoftë niveli juaj i lojërave, kërkoni ar në një gamë të gjerë sportesh të aksesueshme, të stilit arcade
Team Up Ose Face Off – festoni ngjarjen më të madhe sportive në tokë dhe bashkohuni me festën në garë argëtuese dhe miqësore

3,789 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 127104 Kategori: , , ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg