Switch Story Of Seasons Pioneers Of Olive Town

5,290 L

Kultivoni fermën dhe qytetin tuaj – zbutni shkretëtirën e gadishullit dhe ndërtoni fermën tuaj nga themeli; Mblidhni dhe përpunoni materiale për të përmbushur kërkesat dhe për të përmirësuar infrastrukturën e qytetit të ullirit, përmirësoni mjetet ose komisiononi veshje dhe pajisje të reja
Mekanikë të thjeshtë, lojë e thellë – fermerët e gjelbër mund të pushojnë lehtë me kthimin e fidanëve dhe mënyrën normale; lojtarët veteranë të gatshëm për të krijuar një fermë të zhurmshme do të gjejnë karakteristika dhe lehtësira të njohura me kthesa të reja në elementët e lojës klasike
Një fermë me mundësi të pafundme – pastroni tokën, riparoni objektet e vjetra dhe vendosni të reja kudo që e shihni të arsyeshme; niveloni aftësitë tuaja bujqësore dhe krijoni një larmi dekorimesh dhe lehtësish nga gardhe dhe ushqyes automatikë të bagëtive deri tek spërkatësit e kulturave
Gjithmonë ka diçka që po ndodh në qytetin e ullirit – merrni pjesë në festivalet lokale pasi qyteti merr jetë me mbi 200 ngjarje unike; njihni më mirë fqinjët tuaj dhe madje mund të gjeni dashurine ng një person të veçantë mes tyre

5,290 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 126243 Kategori: , ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg