Switch Spiritfarer

4,490 L

Eksploroni një botë me imagjinatë fantastike, kaloni nëpër nivelet e platformës dhe personalizoni tragetin tuaj
Takoni, kujdesuni dhe lidhuni me një kastë karakteresh unike
Përjetoni lojën me një mik në lojën opsionale bashkëpunuese me dy lojtarë
Përfshin kartolina dhe ngjitëse ekskluzive koleksionuese
Vjen me shkarkime dixhitale për kolonën zanore të Spiritfarer dhe librin e artit

4,490 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 127392 Kategori: , ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg