Switch Slide Stars

5,490 L

 • Luaj si yjet më të mëdhenj dhe shpërthe përmes rrëshqitseve të çmendura të ujit!
 • Rrëshqit, kërce dhe ekuilibro me 20 personazhe të famshme!
 • Kapërce sfidat e çmendura në një lojë aventureske !
 • Marifete nga më të çuditshmet.
 • Beteja në nivel lokal (1 vs 1).
 • 20+ udhëtime të mahnitshme.
 • luaj si 20 të famshmit me ndikim botëror!

5,490 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 125464 Kategori: ,

Detajet e Transportit

 • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
 • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
 • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

 • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
 • Pesha: 0.56kg