Switch Sid Meier’s Civilization VI

5,990 L

Krijuar fillimisht nga projektuesi legjendar i lojërave Sid Meier, Civilization është një lojë strategjike e bazuar në kthesën nga e cila përpiqesh të ndërtosh një perandori për t’i rezistuar kohës.

Eksploroni një tokë të re, teknologji kërkimore, pushtoni armiqtë tuaj dhe shkoni ballë për ballë me udhëheqësit më të njohur të historisë ndërsa përpiqeni të ndërtoni civilizimin më të madh që bota ka njohur ndonjëherë.

Tani në Nintendo Switch, kërkimi i fitores në Civilization VI mund të zhvillohet kudo, kurdo.

5,990 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 122115 Kategori: , ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg