Switch Shadowverse Champion’s Battle

6,490 L

Shijoni beteja intensive në këtë lojë me letra një-në-një – lojtarët përdorin tre lloje letrash për të ndërtuar strategji dhe për të luftuar për fitore; bëhuni mjeshtër duke luajtur letra me mjeshtëri, secili me aftësitë e veta, në kohën e duhur
Krijoni kuvertën tuaj përfundimtare – Ndërtoni kuvertën tuaj dhe përfshihuni në betejë me strategjitë që ndërtoni nga shtatë klasa të ndryshme, secila me veçoritë, kartat dhe aftësitë e veta unike; Mblidhni mbi 600 letra ndërsa përparoni nëpër histori
Luftoni me miqtë ose përballuni me lojtarë në të gjithë botën – Shijoni ndeshjet e renditura, ndeshjet falas dhe ndeshjet e lobit, madje merrni letra të reja dhe shkëmbeni kodet e kuvertës në lojën online; ju gjithashtu mund të luftoni miqtë tuaj përmes lojës lokale me valë
Takoni një kast shumëngjyrësh personazhesh – Fytyra të njohura nga anime Shadowverse janë të shumta, por do të takoni edhe të reja; thelloni lidhjen tuaj me miqtë tuaj ndërsa përfundoni kërkimet dhe shijoni jetën studentore

6,490 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 127394 Kategori: , ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg