Switch Pokemon Sword + Expansion Pass

11,990 L

Filloni aventurën tuaj në rajonin e Galar dhe zbuloni zona të reja të shtuara, Ishulli i Armorëve dhe Crown Tundra, me Pokémon Sword + Pokémon Sword Expansion Pass!

Kjo pako përfshin si lojën bazë Pokémon Sword ashtu edhe Pokémon Sword Expansion Pass, e cila ju lejon të përdorni dy zona të reja, Pokemon të sapo zbuluar, dhe histori të rritjes dhe eksplorimit!

11,990 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 125046 Kategori: , ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg