Switch Pokemon Mystery Dungeon Rescue Team Dx

7,989 L

 • Zgjohuni në botën e Pokemonit dhe zbuloni qëllimin tuaj të vërtetë.
 • Ky model përfshin jetëgjatësinë e baterisë prej afërsisht 4,5 – 9 orë.
 • Ndërtoni një ekip shpëtimi për të eksploruar biruca dhe për t’u përfshirë në luftime strategjike .
 • Mbi 400 qind Pokemon janë në dispozicion për t’u takuar dhe rekrutuar.
 • Kërkoni ndihmë nga lojtarët e tjerë ose merrni kërkesat e shpëtimit në internet duke përdorur një sistem fjalëkalimi jashtë linje.
 • Ky version shton Mega Evolution Pokemon, grafikë të mrekullueshëm të frymëzuar nga akuareli dhe më shumë.

7,989 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 123510 Kategori: , ,

 

Detajet e Transportit

 • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
 • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
 • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

 • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
 • Pesha: 0.56kg