Switch Pokemon Brilliant Diamond

7,489 L

Diamant i shkëlqyer Pokemon dhe Paketë e dyfishtë me Perla të ndritshme
Rishikoni rajonin sinnoh dhe historinë e versionit të diamantit Pokemon dhe lojërave të versionit Pokemon Pearl
Gjatë rrugës, do të keni mundësi të takoni dialgën legjendare Pokemon (në diamant të shkëlqyer Pokemon) ose palkia (në Pokemon Perla e ndritshme).
Pavarësisht nëse keni luajtur versionin diamant Pokemon ose versionin Pokemon Pearl atë ditë ose po i takoni këto lojëra për herë të parë, ka diçka që të gjithë mund ta shijojnë.

7,489 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 126889 Kategori: , ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg