Switch Plants vs Zombies Battle For Neighborville Complete Edition

3,489 L

Përgatitni topat e lëngut dhe përgatituni për betejë në qitësin më të çuditshëm deri më tani
Përballuni me misione gazmore dhe mposhtni bosët epikë për të mbledhur medalje dhe për të zhbllokuar veshjet e egra
PvE Offline: Zbuloni parkun e çmendur, rajonet e udhëtimit pa pagesë PvE dhe mënyrat private të lojës, të gjitha pa një koleksion interneti
Rux Coin Store: Fito monedha në lojë vetëm përmes lojës dhe shpenzoji ato për të zhbllokuar artikuj, personazhe dhe përfitime interesante

3,489 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 126556 Kategori: , ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg