Switch Patrol Mighty Pups Save Adventure Bay

5,490 L

  • Një meteor i rënë u ka dhënë fëmijëve të vegjël fuqi të mëdhe dhe e la “Adventure Bay” në një rrëmujë të madhe.
  • Tani, varet nga ju dhe këlyshët për të përdorur fuqitë e tyre, aftësitë e shpëtimit dhe veglat për ta bërë përsëri qytetin PAW!
  • Nis një mision super-heroik me këlyshët Mighty dhe gjithë ekipin e fuqishëm PAW Patrol.
  • Eksploroni qytetin dhe udhëtoni në vendpushimin e Jake, xhunglën e Tracker dhe më gjerë.
  • Me një qytet të tërë për të ndihmuar dhe argëtimin e bashkëpunimit me 2 lojtarë, Adventure Bay nuk ka qenë kurrë kaq interaktiv!

5,490 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 125142 Kategori: , ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg