Switch Overwatch Legendary

2,990 L

  • Bashkohuni në luftën për të ardhmen në botën e Overwatch® dhe zgjidhni heroin tuaj nga një grup i larmishëm ushtarësh, shkencëtarësh, aventurierësh dhe çudirash.
  • Përkul kohën, sfido fizikën dhe lësho një grup marramendës të fuqive dhe armëve të jashtëzakonshme.
  • Luftoni armiqtë tuaj në vendndodhje ikonike nga e gjithë bota në një revole përfundimtare të bazuar në ekip.

2,990 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 123702 Kategori: , ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg