Switch Oddworld Collection

6,990 L

Oddworld: Stranger’s Wrath përmban një këndvështrim unik hibrid ku lojtarët mund të kalojnë midis personit të parë dhe të tretë sipas dëshirës, ​​në varësi të situatës së tyre; personi i parë për situata luftarake, personi i tretë për përshkimin e botës
Oddworld: Oddysee e Munch: Kaloni midis Abe dhe Munch dhe përdorni fuqi speciale, fuqi të shkëlqyera dhe aftësi të tjera të veçanta për të rimarrë vezët e fundit të Gabbit në Oddworld, të cilat janë paketuar në një kavanoz të Gabbiar; mund te te ndihmoje cdo gje
OddWorld: New ‘n’ Tasty: Oddworld: New ‘n’ Tasty është një xhirim fillestar i aventurës së platformës së enigmave Oddworld: Oddysee e Abe.

6,990 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 127165 Kategori: , , , Etiketë:

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg