Switch No More Heroes 3

7,989 L

Fitoni para për të hyrë në beteja të renditura! Për të hyrë në çdo betejë të radhitur të radhës, do t’ju duhet të paguani një tarifë mjaft të madhe. Travis duhet të marrë përsipër misione të ndryshme nëpër qytet për të fituar paratë që i duhen për të luftuar
Përdorni aftësitë tuaja për të dominuar kundërshtarët! Shijoni edhe më shumë veprime të ashpra të përplasjes-ngritjes se kurrë më parë ndërsa përdorni kontrollet intuitive të Joy-Con për të përdorur Beam Katana të besueshme të Travis Touchdown së bashku me një mori teknikash profesionale të mundjes!
Gjithashtu, i paraqitur për herë të parë në seri, Travis tani mund të përdorë Dorezën e tij të Vdekjes për të aktivizuar një sërë aftësish, duke lejuar më shumë beteja strategjike

7,989 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 126888 Kategori: , ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg