Switch New Pokemon Snap

8,289 L

Shikoni një anë tjetër të Pokemonit në një aventurë të re të fotografimit, vetëm në Nintendo Switch
Eksploroni ishuj të panjohur me pamje si xhungla të harlisura dhe plazhe tropikale gjatë udhëtimit tuaj
Hulumtoni Pokemon të ndryshëm në habitatet e tyre natyrore dhe kapni sjelljet Pokemon që normalisht nuk i shihni
Njihuni me Profesor Mirror dhe punoni me të për të zbuluar misterin e fenomenit Illumina dhe Pokemon me një shkëlqim të veçantë që mund të gjendet në rajonin e Lental
Bëni fotografi në lojë për të bërë Pokemon tuaj Photode

8,289 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 126233 Kategori: , ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg