Switch My Riding Stables 2 A New Adventure

7,989 L

  • Drejtoni stallen tuaj të hipizmit plot me kuaj dhe kujdesuni mirë për kafshët dhe mysafirët tuaj.
  • Shëtisni lirshëm nëpër botën e lojërave të hapura, përmes një larmie të gjerë peisazhesh.
  • Kontrollet e hipjes janë intuitive.
  • Shpejtësia, aftësia dhe guximi kërkohen për lojërat e montuara dhe hipizimit që janë edhe emocionuese edhe argëtuese!
  • Stërvituni fort dhe kërkoni fitoren në turne!

7,989 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 125044 Kategori: , ,

 

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg