Switch My Friend Peppa Pig

5,290 L

Ndërtoni karakterin tuaj – Zgjidhni dhe vishni avatarin tuaj
luani me peppa – mësoni dhe aventuroni me mikun tuaj të ri
eksploroni botën e saj – Vizitoni Plazhin, Pyllin, qytetin e patates dhe më gjerë
bëj miq – Personazhet e tu të preferuar Peppa Pig duan të të takojnë
bëhuni krijues – lojtarët e rinj Yllojnë në historinë e tyre unike

5,290 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 127876 Kategori: , ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg