Switch Moto GP 21

5,989 L

Sezoni MotoGP 21 nuk ka qenë kurrë më emocionues
Ndiqni karrierën tuaj dhe bëhuni heroi i kampionatit MotoGP
Ndërtoni ekipin tuaj MotoGP dhe merrni vendime të rëndësishme
Personalizoni kalorësin dhe motorin tuaj dhe tregojini të gjithëve që kanë stilin më të lezetshëm si dhe stilin më të mirë të drejtimit

5,989 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 126719 Kategori: , ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg