Switch Monopoly Madness (Code In A Box)

3,999 L

Manjati ynë i preferuar i pasurive të paluajtshme po shkon në një pushim të fituar mirë dhe ai po kërkon një qëndrim të përkohshëm. Metoda e tij e përzgjedhjes? Një garë për famë dhe pasuri! Këtë herë rregullat kanë ndryshuar paksa: përfshihuni në një garë të furishme konkurruese në kohë reale për të parë se kush ka çfarë duhet për të zënë vendin e z. Monopoly!

3,999 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 128371 Kategori: , , , , Etiketë:

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg