Switch Minecraft: Dungeons

4,990 L

Përjetoni historinë e plotë të Minecraft Dungeons nga fillimi deri në fund.
Merrni versionin Ultimate i cili përfshin lojën bazë dhe të gjashtë DLC-të:
Xhungla zgjohet, dimër zvarritës, majat ulëritës, flakët e poshtëm, thellësitë e fshehura dhe zbrazëtia që bën jehonë.
Luftoni një sërë turmash, eksploroni nivele të rritjes së dimensioneve dhe zbuloni thesare të patreguara ndërsa ndiqni historinë e Arch-Illager dhe Orb of Dominance.
Ky është shansi juaj për të marrë përvojën e plotë të Minecraft Dungeons, kështu që merrni tuajën

4,990 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 127607 Kategori: , , ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg