Switch Miitopia

6,990 L

Nxitni miqësinë midis personazheve tuaj Mii të zgjedhur me dorë. Çiftoni personazhet tuaj Mii në bujtina për të ndërtuar marrëdhëniet e tyre dhe për të parë disa ndërveprime të mbushura me personalitet.
Sillni miqtë tuaj në betejë. Angazhohuni në luftime të bazuara në kthesa kundër të këqijve të çuditshëm si xhuxhët e mëdhenj për të fituar përvojë dhe për të niveluar personazhet.
Keni nevojë për një nxitje? Ushqimi përdoret për të rikuperuar shëndetin dhe magjinë për të mbajtur festën tuaj në luftën e formës

6,990 L

Add to cart
Buy Now
SKU: 126874 Categories: , ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg