Switch Metroid Dread

7,989 L

Bashkohuni me Samus Aran në historinë e parë të re 2D Metroid në 19 vjet
Eksploroni mjediset e shumta të planetit ZDR ndërsa hetoni një transmetim misterioz
E.M.M.I vdekjeprurëse. robotët, makinat kërkimore, përbëjnë një kërcënim më intensiv se kurrë
Ndjeni fuqinë e Samusit të rritet ndërsa fitoni manovra dhe aftësi si Magneti i ri Spider
Ndizuni dhe kthehuni në zonat e mëparshme për të gjetur shtigje dhe sekrete të reja

7,989 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 127650 Kategori: , , ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg