Switch Mercusys Ms108 (Eu)

1,290 L

Mercusys Ms108

  • Ndërrimi i desktopit me 8 porta 10 / 100Mbps.
  • Tetë porta RJ45 me negocim automatik 10 / 100Mbps me mbështetje automatike MDI / MDIX.
  • Wired lehtëson zgjerimin e rrjetit.
  • Dizajn kompakt për rregullim fleksibël.
  • Instalimi, nuk kërkohet asnjë konfigurim.

1,290 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: NESWI0007 Kategori: ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg