Switch Mercusys Ms105 (Eu)

990 L

Mercusys Ms105

 • Ndërrimi i desktopit me 5-porta 10 / 100Mbps.
 • Pesë porte RJ45 automatike për negociata 10 / 100Mbps me mbështetje automatike MDI / MDIX.
 • Wired lehtëson zgjerimin e rrjetit.
 • Dizajn kompakt për rregullim fleksibël.
 • Instalimi , nuk kërkohet asnjë konfigurim.
 • Performanca reale ndryshon në përputhje me aplikimet dhe kushtet mjedisore.

990 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: NESWI0006 Kategori: , Etiketë:

Detajet e Transportit

 • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
 • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
 • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

 • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
 • Pesha: 0.56kg