Switch Mario Party Superstars

8,789 L

Sillni festën në 5 tabela klasike nga lojërat Nintendo 64 Mario Party
Tregojuni miqve dhe familjes tuaj se kush është shefi në 100 mini-lojëra nga e gjithë seria Mario Party
Të gjitha mënyrat e lojës mund të luhen në internet*
Ndeshjet me miqtë në modalitetin e lojës në bord ruhen pas çdo kthese si në nivel lokal** ashtu edhe në internet*—vazhdoni aty ku e keni lënë
Luaj duke përdorur një kontrollues të vetëm Joy-Con, dy Joy-Con me aksesorin e dorezës Joy-Con, kontrolluesin Nintendo Switch Pro ose sistemin Nintendo Switch Lite

8,789 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 127870 Kategori: , ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg