Switch Mario Golf Super Rush

7,989 L

Një Mario i ri, i mbushur me përmbajtje vjen në sistemin Nintendo Switch
Kontrollet e thjeshta dhe një matës i përmirësuar i goditjes e bëjnë këtë një lojë për fillestarët dhe profesionistët
Mbani gjelbër të freskët me disa mënyra si Golf Standard, Speed ​​Golf, modaliteti i tregimit dhe më shumë
Tee off njëkohësisht me deri në tre personazhe të tjerë dhe garoni nëpër kursin në Speed ​​Golf
Fitoni përvojë dhe nivelojini statistikat tuaja për t’u ngjitur në krye të klasës tuaj në modalitetin e tregimit

7,989 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 126886 Kategori: , ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg