Switch Layton’s Mystery Journey (Deluxe Edition)

5,990 L

Katrielle And The Millionaires Conspiracy Deluxe Edition

 • Intuitive dhe e lehtë për të luajtur : Përparoni përmes historisë ndërsa ecni nëpër qytet, bisedoni me banorët lokalë për të marrë të dhëna dhe zgjidhni enigma dhe mistere me heroinën, Katrielle Layton!
 • Histori komike për zgjidhjen e enigmave e përbërë nga aventura dhe animacion i pasur: Lojtarët mund të përjetojnë estetikë të veçantë Layton me animacion me cilësi të lartë në lojë.
 • Puzzles origjinale: “LAYTON’S MYSTERY JOURNEY ™ përfshin puzzles të reja, origjinale që janë krijuar ekskluzivisht për këtë lojë.
 • Koleksioni më i madh i Puzzle: “LAYTON’S MYSTERY JOURNEY ™: Katrielle and the Millionaires ‘Conspiracy” përfshin numrin më të madh të enigmave të çdo Serie LAYTON deri më tani.
 • Përshtatja e Karakterit: Lojtarët e vetëdijshëm për modën mund ta veshin Katrielle me veshje të ndryshme për t’iu përshtatur çështjeve në fjalë, si dhe për të zbukuruar agjencinë.

5,990 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 123509 Kategori: , ,
 • Puzzles të reja: Ky Botim Deluxe përfshin më shumë se 40 enigma krejt të reja dhe përveç kësaj, disa enigma të rafinuara nga versioni Nintendo 3DS.
 • DLC i zhbllokuar: Përmbajtja që u lansua më parë si DLC e paguar, përfshirë veshjet “Daddy’s Girl” dhe “Luke Lookalike”, janë zhbllokuar.
 • Veshjet e reja: Më shumë se 50 veshje të reja janë shtuar, të gjitha këto mund të merren përmes lojës.
 • Paraqitja e përmirësuar dhe grafika e përmirësuar: Të dhëna kryesore dhe informacione thelbësore për secilën enigmë tani mund të shihen në një ekran dhe të gjitha grafikët janë në HD.

Detajet e Transportit

 • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
 • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
 • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

 • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
 • Pesha: 0.56kg