Switch Hot Wheels Unleashed – Day One Edition

5,989 L

Mblidhni makinat më të çmendura në botë, ndërtoni pista të çmendura dhe konkurroni në garat më emocionuese!
Garoni krah për krah një mik në modalitetin lokal të ekranit të ndarë me 2 lojtarë ose përballuni me deri në 12 lojtarë në internet
Përkulni dhe shtrini copën portokalli portokalli për të krijuar dizajnin tuaj unik dhe më pas shtoni përforcues të veçantë, sythe, pengesa dhe elementë ekskluzivë interaktivë për të ndërtuar parajsën tuaj të garave.
Terrenet masive të lojërave me tematikë janë gati për të pritur garat më zhytëse.
Ndani krijimet tuaja me botën ose shijoni këngët e bëra nga lojtarë të tjerë të çmendur li

5,989 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 127875 Kategori: , ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg