Switch Harvest Moon One World

6,990 L

Eksploroni 5 zona unike dhe shumëngjyrëshe: kullotat e gjera të kalisonit, plazhet e mrekullueshëm të Halo Halo, nxehtësia e egër e shkretëtirës e pastilës, kodrat komode të Lebkuchen dhe malet me dëborë të salmiakki!
Luani si djalë apo vajze. Një nga 5 beqarët e pashëm dhe 5 beqaret e bukura, secila me personalitetin dhe historinë e tyre unike!
Rritni dhe mbani kafshë të tilla si lopë, dele, dhi dhe madje edhe drere!
Përdorni fermën tuaj zgjeruese për të udhëtuar me lehtësi nga një zonë në tjetrën!

6,990 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 126230 Kategori: , ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg